Можливо, це малюнок: труба, динамік та текст

‼️Шановні мешканці громади‼️

☝️В середу 6 вересня з 12.00 до 16.00 в приміщенні Бишівського академічного ліцею, що знаходиться за адресою село Бишів, вулиця Захисників України, будинок 6, здійснюють виїзний прийом фахівці Благодійної організації "Київське обласне відділення "Благодійний фонд "СОС "Дитяче містечко".

🍭🍪З 12.30 до 14.30 на дітей чекатимуть цікаві ігри та смаколики.

📍А батьки, які виховують дітей до 18 років та належать до пільгових категорій матимуть змогу оформити гуманітарну та психолого-педагогічну підтримку відповідно до індивідуальних потреб сім'ї ( сім’ї ВПО, сім’ї захисників, багатодітні, одинокі матері, опікуни, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу). 📲Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном +380957901445 з понеділка по п'ятницю з 9.00-18.00.