Шановні мешканці громади!На зображенні може бути: дитина

📍В середу 23 серпня в приміщенні Бишівського академічного ліцею, що знаходиться за адресою село Бишів, вулиця Захисників України, будинок 6, здійснюють виїзний прийом фахівці Благодійної організації "Київське обласне відділення "Благодійний фонд "СОС "Дитяче містечко".

👫На дітей чекатимуть цікаві ігри та смаколики. А батьки, які виховують дітей до 18 років та належать до пільгових категорій матимуть оформити гуманітарну та психолого-педагогічну підтримку відповідно до індивідуальних потреб сім'ї ( сім’ї ВПО, сім’ї захисників, багатодітні, одинокі матері, опікуни, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу). 📲Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном +380957901445 з понеділка по п'ятницю з 9.00-18.00.