Фото без опису
📌До відома ветеранів війни!
 
📋Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432 затверджено Порядок та умови забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.
💸Оплата послуг із професійної адаптації осіб здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
 💠Професійна адаптація осіб передбачає:
- надання соціальних послуг у сфері зайнятості;
- підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничою професією;
- отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше ступеня (рівня) освіти, підвищення кваліфікації, проходження спеціалізації, у тому числі із скороченим строком навчання;
- отримання другого (магістерського) рівня вищої освіти на основі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.
 ☝️Для отримання послуг з професійної адаптації особа звертається із заявою до органу соціального захисту населення за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або за місцем фактичного проживання (перебування).
📑До заяви додаються:
✅копія (сканкопія/фотокопія) індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);
✅копія (сканкопія/фотокопія) посвідчення (засвідчена підписом особи), що підтверджує наявність одного із статусів;
✅копія (сканкопія/фотокопія) свідоцтва про шлюб, для дітей - свідоцтва про народження (для членів сімей осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною тощо).
 📍Особи, які виявили бажання отримати послуги з профадаптації, можуть звертатись до відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради за адресою:
С. Бишів, вул. Київська, 22 Б (приміщення КНП «Бишівський центр ПМСД»), 1 поверх, каб. 5