Варто: підтримка ветеранського бізнесу!

Дата: 10.07.2023 17:04

➡️ Варто: підтримка ветеранського бізнесу!

☘️ Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

👆 Право на отримання фінансової підтримки в рамках конкурсного відбору проєктів мають:

✔️ ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи - підприємці;

✔️ юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Прийом заявок розпочався 27 червня і триватиме до 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

💸Сума фінансування проєктів складає від 500 000 до 3 000 000 гривень.

Запитання та уточнення щодо проєкту можна надсилати на пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua (з обов’язковим зазначенням теми листа Варто: підтримка ветеранського бізнесу”).

✔️ Детальніше за посиланням: https://veteranfund.com.ua/.../varto-support-veteran.../

✔️ Подати заявку на участь у програмі тут: https://veteranfund.com.ua/.../varto-support-veteran.../