Про будівництво Бишівського закладу освіти дошкільної освіти (ясла-садок) "Каштан" Бишівської сільської ради!

‼️ Відвідування закладу дошкільної освіти, є важливим етапом для соціальної адаптації дитини та її розвитку.

👆Тож, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури виділено кошти на нове будівництво Бишівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Каштан" Бишівської сільської ради, що знаходиться за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Бишів, вул. Захисників України, буд. 7.

✅ Одночасно зазначаємо, що на засіданні сесії Бишівської сільської ради вирішено питання щодо передачі функцій замовника будівництва з Бишівської сільської ради Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації по об’єкту "Нове будівництво Бишівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Каштан" Бишівської сільської ради". Також надано дозвіл на укладення договору про надання права користування земельною ділянкою комунальної власності для забудови.

💪Відбудуємо разом!