🏆Переможцями 8-ї в цьому році хвилі подачі заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яка тривала з 8 по 21 травня 2023 року, стали ще 19 жителів Київщини.

Вони отримають мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу.

👆Найпопулярнішими сферами діяльності серед переможців стали: функціонування ресторанів та надання послуг мобільного харчування, оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, переробна промисловість.

➡️ Завдяки отриманим коштам:

- відкриється магазин чаю з простором для проведення чаювання " Чайна Magic Tea" для жителів міста Буча,

- додаткове обладнання для підвищення якості послуг придбає “Клініка ЦСМ” в Білій Церкві,

- у містах та селищах Київщини запрацюють нові затишні кав`ярні, в яких можна буде насолоджуватись смачною кавою та власною випічкою. І це далеко не повний перелік.

✨ Загалом же з початку року переможцями за програмою «Власна справа» стали 215 мешканців області. Їх бізнес-плани передбачають створення 476 нових робочих місць.

✅ Київська обласна служба зайнятості запрошує всіх, хто має бізнес-ідею та бажає її втілити, подати заявку для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Розмір гранту за цією програмою – від 50 тис. до 250 тис. грн. (в залежності від кількості створених робочих місць).

‼️ Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» можна через портал Дія прямо зараз https://is.gd/KT7RoW

Особи, які отримали відмову у фінансуванні в минулих періодах, мають можливість подати заявку повторно. Кінцевий термін проєкту – 19 листопада 2023 року.

📩 Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi