🌿 29 та 30 травня представники Бишівської сільської територіальної громади взяли участь у другій навчальній сесії у рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

✅ На тренінгу учасники дізнались, як аналізувати зібрані дані, виявляти проблеми та можливості, приймати обґрунтовані рішення.

✨ Нагадаємо, що даний проєкт реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, виконавчим партнером з його реалізації виступає БО «Світло надії».

🌺 Дякуємо організаторам та тренерці Анні Прохоровій за можливість отримати нові знання.