Фото без опису

Відсутність житла є однією з основних проблем українців, які через війну втратили або вимушено покинули свої домівки. Наразі на Київщині є 16 модульних містечок для проживання ВПО, але це тимчасове рішення. Про це повідомив голова Київської ОВА на своїй сторінці у Facebook.

Під час зустрічі з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг, Крістіаном Лангехенке та Оленою Тишкевич голова КОВА обговорив можливості ремонту гуртожитків, які перебувають у комунальній власності, для більш комфортного проживання внутрішньо переміщених осіб.

«Запропонував нашим міжнародним партнерам долучатися до співфінансування цього проєкту, щоб люди могли якомога швидше переїхати з модульних містечок до більш пристосованих для життя осель. Будівництво постійного житла для тих, хто втратив домівки – це тривалий процес. Тому обласна влада постійно шукає можливості, щоб забезпечити кращі умови для проживання внутрішньо переміщених осіб», – наголосив Руслан Кравченко.

Крім того, учасники зустрічі обговорили питання комплексного відновлення мікрорайону «Ірпінські Липки» та продовження роботи із заміни вікон у пошкоджених будинках в Ірпені. 

«Подякував нашим міжнародним партнерам за надану допомогу, яка сприятиме швидкому відновленню Київщини», – додав очільник Київської ОВА.

https://koda.gov.ua/pytannya-remontu-zhytla-na-kyyivshhyni-dlya-vnutrishno-peremishhenyh-osib-obgovoryly-na-zustrichi-z-uvkb-oon/