✨ 8 та 9 травня представники Бишівської сільської територіальної громади проходили навчальний тренінг «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

📝 У рамках тренінгу учасники отримали теоретичний та практичний курс, який їм провела тренерка Анна Прохорова.

🌿 🫶 Проєкт «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, виконавчим партнером з його реалізації виступає БО «Світло надії».

📑 Даним проєктом передбачено проведення серії навчальних тренінгів для представників територіальних громад. Успішне проходження навчальних сесій дасть можливість отримати підтримку у формі технічного забезпечення для збору даних та покращення якості надання послуг населенню.

🎗️ ☘ Окрім того, в рамках реалізації проєкту, є можливість позмагатися з іншими громадами та отримати в разі перемоги грантові кошти у вигляді технічного забезпечення.