🌺 5 травня 2023 року на базі Ясногородської гімназії пройшов третій етап обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" "Ліга першості".

🌿 Участь прийняли 6 закладів освіти Бишівської сільської ради:

Ясногородська гімназія - освітній центр,

Лишнянська гімназія, Козичанська гімназія, Ялунівська гімназія, ОЗО "Бишівський академічний ліцей", Гружчанська гімназія.

💪 Змагання розпочалися з цікавої руханки від старшокласників. Далі пограли в цікаві ігри нових шкільних модулів: "Петанк"," Бадмінтон", "Доджбол", "Фрізбі"," Корфбол"," Настільний теніс".

На завершення помірялися силою у пауерліфтингу та перетягуванні канату.

✅ На оздоровчо - спортивному святі 5 - класників були присутні: перший заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Ключник та начальник відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Володимир Тарнавський, які після завершення змагань вручили кубки та грамоти учасникам.

😊 Всі команди отримали море емоцій і позитивних вражень.