Фото без опису✅ 🤝 Бишівський сільський голова Іван Рознай та представники сільської ради прийняли делегацію з Німеччини, зокрема, до нас завітав радник голови міста Гейдельберг Свен Гешінські. Також Бишівську громаду відвідали депутатка Київської обласної ради Тетяна Самойленко, заступниця голови Фастівської районної військової адміністрації Наталія Сперкач, перший заступник голови Вишгородської районної військової адміністрації Ігор Мадяр та інші.

🏢 🍀 В першу чергу представники іноземної делегації ознайомилися з тими руйнуваннями, яких зазнала Бишівська територіальна громада в березні минулого року від країни агресора.

⚡🏡 Також гості завітали до Яблунівської гімназії Бишівської сільської ради, де вручили подарунки нашим діткам, та до Яблунівського виробничого комплексу, де пересвідчилися, що незважаючи на всі труднощі, які принесла нам війна, ми продовжуємо працювати та йти разом до перемоги!🇺🇦