‼ Відтепер на Порталі Дія відкрита можливість звернення за 4 видами допомоги: 👇

✔допомоги на дітей одиноким матерям;

✔допомоги при усиновленні дитини;

✔допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч,тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або

хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму,потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність;

✔державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

✅ Відповідно, в ПК «ІІС «Соціальна громада» в Журналі звернень будуть доступні заяви про призначення вищевказаних видів соціальної допомоги, подані онлайн через Портал Дія. Обробка таких заяв має відбуватися аналогічно заявам, поданим офлайн.

✅ Крім того, звертаємо увагу на обов'язковість завантаження результату обробки з АСОПД до ПК «ІІС «Соціальна громада», оскільки результат передається до Порталу Дія.