Фото без опису

У Київській області продовжується відновлення об’єктів, пошкоджених через російську військову агресію. Роботи проводяться за кошти, виділені з резервного фонду державного та місцевих бюджетів, за сприяння міжнародних партнерів, організацій та фондів. Уже відновлено повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності 11 784 об’єкти. Про це повідомив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

Найбільше відновлено пошкоджених війною об’єктів житлового фонду — приватних та багатоповерхових будинків. Загалом це 10 365 будівель, серед яких 6 478 — відновлені повністю, 3 887 об’єктів відновлено частково, але забезпечено життєдіяльність.

Також триває відбудова об’єктів соціальної сфери. За цей час вже відновлено повністю та частково 187 закладів загальної середньої та дошкільної освіти, 100 закладів охорони здоров’я, 66 ЦНАПів.

«Продовжуємо щоденну роботу з відновлення Київщини. Тривають поточні ремонти. Також працюємо над комплексним відновленням пошкодженого окупантами. Зважаючи на масштаби зруйнованого — роботи ще дуже багато. Але завдяки спільній роботі всіх органів влади та сприяння наших закордонних партнерів ми з впевненістю дивимося в майбутнє», — зазначив Микола Бойко.

https://koda.gov.ua/na-kyyivshhyni-vidnovleno-povnistyu-ta-chastkovo-vzhe-11-784-obyekty/