Фото без опису✨Сьогодні, 14 квітня 2023 року, напередодні Великодня🌿, у селі Ясногородка відбулося відкриття Медичного пункту для жителів громади.

🙏Ми вдячні громадянину Чеської республіки Йозефу ОНДЕРКИ, генеральному директору компанії виробника ТОВ «Сервіс Столиця Інновейшн» Михайлу САЛТАНОВСЬКОМУ,

директору БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Реінвент Юкрейн» Тетяні ПАЧИНІ, менеджеру проектів БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Реінвент Юкрейн» Олені МИРОНЮК за відбудову України у сфері надання медичних послуг жителям України.

🙏Київській обласній державній адміністрації та Київській обласній раді дякуємо за плідну співпрацю.

🙏Ми дякуємо кожному, хто приклав зусиль для встановлення Медичного пункту.

🏗️💙💛Адже ми маємо зробити все можливе та неможливе для надання громадянам України доступу до базових послуг, які забезпечують життєдіяльність.

🇺🇦Відбудова України - це завдання надскладне, але відважне!

Разом до Перемоги 💙💛

Сервіс Столиця Інновейшн