До уваги жителів сіл Грузьке та Весела Слобідка!

Дата: 12.04.2023 15:19

З 12 квітня по 18 квітня 2023 року проводитиметься громадське обговорення кандидатури Ларчикової Тетяни Володимирівни на посаду старости Гружчанського старостинського округу шляхом опитування жителів сіл Грузьке та Весела Слобідка.

Також буде проведена зустріч Ларчикової Тетяни Володимирівни, кандидатки на посаду старости Гружчанського старостинського округу, з жителями сіл Грузьке та Весела Слобідка, яка відбудеться 14 квітня о 10:00 в Будинку культури с. Грузьке за адресою: вул. Шевченка, 13 -А, с. Грузьке.

Віддати свій голос за подану кандидатуру можуть жителі сіл Грузьке та Весела Слобідка, які є громадянами України, мають право голосу на виборах та зареєстровані у даних населених пунктах, шляхом заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури старости.