Фото без опису♻Двомісячник із благоустрою – РОЗПОЧАТО!

У зв’язку із закінченням зимового періоду та відповідно до розпорядження Бишівського сільського голови від 27.03.2023 № 03-аг в нашій громаді із 30 березня по 30 травня 2023 року триватиме весняний двомісячник з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів.

Він організований для забезпечення чистоти і порядку, покращення санітарного благополуччя населених пунктів.

До проведення прибирання території громади вже долучились: старостинські округи, комунальне підприємство «Благоустрій», заклади освіти та культури.

Тож звертаємось до всіх жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, підприємців – обов’язково впорядкуйте закріплені за вами території!

Не залишайтеся байдужими, приєднуйтеся до спільної справи, адже чистота нашої громади починається з чистоти на власному подвір’ї і вулиці.

ПАМ’ЯТАЄМО! ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЗДОРОВА НАЦІЯ!