Освітня резиденція голів громад.

У місті Стрий, що на Львівщині відбулися тематичні зустрічі територіальних громад в рамках шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International.org.ua

📌У програмі заходу обговорення тем:

▪️Процес формування ефективних шкільних мереж, в тому числі формування мережі закладів старшої школи: як економічно ефективна шкільна мережа впливає на якість освітніх послуг, механізми здійснення цього процесу та залучення до нього усіх стейкхолдерів.

▪️ Як працює освіта у Львові. Залучення позабюджетних коштів та інноваційні підходи.

Під час дискусій учасники освітньої резиденції визначили шляхи просування освітніх змін у своїх громадах та можливості застосування досвіду колег.