Фото без опису

ДТЕК Київські регіональні електромережі цьогоріч продовжить заміну старих електролічильників на сучасні нові. Нові прилади – багатозонні й дозволяють заощаджувати на спожитій вночі електроенергії. До кінця року такі автоматизовані системи планується встановити в оселях 11 тисяч жителів Київської області. ДТЕК просить допускати співробітників компанії у будинки та квартири для виконання монтажних робіт.

Нові лічильники ДТЕК Київські регіональні електромережі встановлює за кошти інвестиційної програми, що затверджена НКРЕКП. В таких приладах передбачена функція обліку денного та нічного використання електроенергії, що дозволяє скоротити витрати на електрику за рахунок зменшеного тарифу у нічні години*.

«Попри складну ситуацію, ми продовжуємо роботи по заміні старих лічильників на сучасні нові. Цьогоріч в області встановимо понад 11 тисяч таких приладів. Насамперед в тих будинках, де старі прилади вичерпали термін експлуатації. Роботи по заміні приладів не передбачають додаткових витрат з боку мешканців області. Основне прохання до клієнтів — надати доступ до лічильників для оперативної заміни, особливо там, де лічильники встановлені всередині будинків», – підкреслюють у компанії.

Перед тим, як проводити заміну, фахівці заздалегідь інформують про це жителів будинків та квартир. Розміщують оголошення, вказують дату виконання робіт й контактні телефони відповідальної особи компанії, проводять додаткове інформування телефоном, з метою узгодження зручного часу заміни. Для виконання монтажних робіт необхідно допустити фахівців ДТЕК Київські регіональні електромережі в приміщення (якщо лічильник знаходиться у квартирі).

Роботи виконують співробітники, одягнені в фірмовий спецодяг сіро-жовтого кольору, на якому розміщена назва компанії. На вимогу клієнта, електромонтери зобов’язані пред'явити відповідні посвідчення.

Фахівці ДТЕК працюють 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним. У разі обстрілів працівники забезпечені всім необхідним, щоб оперативно відновлювати електропостачання.

 

*Розумні лічильники дозволяють, за бажанням клієнтів, користуватися перевагами нічного тарифу на електроенергію, з його умовами можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.