«Свою Україну любіть,

Любіть її… во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.»

Сьогодні у Бишеві вшанували пам'ять великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

За традицією, керуюча справами виконавчого комітету Бишівської сільської ради Оксана Василівна Балашенко-Осадча спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Володимиром Миколайовичем Тарнавським, за участі секретаря сільської ради Лесі Петрівни Коби, начальників відділів сільської ради, керівників та працівників комунальних підприємств, вихованців та вихователів Бишівського садочку «Каштан», поклали квіти до пам'ятника Кобзарю.

Захід провела директор комунального закладу "Центр культури, дозвілля та спорту" Бишівської сільської ради Ступак Валентина Павлівна.

У час війни особливо сприймаються Шевченкові слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України.

Щиро віримо, що його рядки «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі» також скоро стануть пророчими.