Вже вдруге 16 лютого в Україні відзначається нове свято – День єднання!

Рік тому відповідний Указ підписав Президент Володимир Зеленський на тлі загрози повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Через вісім днів після цього російські війська напали на українські землі. Та український дух – не злякати авіацією, артилерією, ракетами, бо він – міцніше сталі!

Вже майже рік ми сміливо відстоюємо свободу і незалежність України, боронячи її кордони та гідно перемагаємо завдяки нашій непохитній єдності. Збереження цієї єдності є життєво-важливим критерієм для повернення миру та безпеки в Україну.

Нині – на нас рівняються інші країни, захоплюючись нашою міццю та глибоким почуттям патріотизму!
І цього дня не тільки над кожною державною установою піднімають синьо-жовтий стяг, він майорить і в кожній країні, яка підтримує нас, а це – майже весь світ.

Від імені виконавчого комітету Бишівської сільської ради та депутатського корпусу бажаю мешканцям громади щонайшвидшої перемоги! Хай всі ті, хто змушені були залишити свій дім – повернулися, хто чекають своїх рідних з війни – якнайшвидше обійнялися! І щоб наша Україна – засяяла переможними вогнями!
Все відбудуємо, за кожного загиблого - помстимося! Ми не переможні! У єдності наша сила!

Бишівський сільський голова, Іван РОЗНАЙ