Оцінка сучасного стану галузі бджільництва України показує, що країна входить до п’ятірки головних виробників меду у світі. В умовах посилення інтеграційних процесів і міжнародної конкуренції Україна виходить на світові ринки бджільництва з високоякісною продукцією.

Водночас, за підрахунками Спілки пасічників України, в 2021-2022 роках зафіксовані факти масової загибелі бджіл внаслідок недотримання регламентацій застосування в навколишньому середовищі токсичних для бджіл речовин.

З метою координації дій між державними органами, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від відомчої підпорядкованості і форми власності, посадовими особами та громадянами в питаннях дотримання діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь, а також обговорення питань щодо профілактики та ліквідації хвороб бджіл, Фастівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області заплановано проведення онлайн-семінару наступні теми:
1) ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва;
2) безпека бджіл при застосуванні пестицидів.

Онлайн-семінар відбудеться 9 лютого 2023 року об 10.00 годині на платформі ZOOM за посиланням:
індентифікатор конференції:
пароль: Y0zr3R