Наші «воїни світла», вітаємо Вас з професійним святом! З Днем енергетика!

Світ ніколи не бачив такого потужного протистояння темряві армії енергетиків, які щоразу творять дива, повертаючи світло й тепло в домівки українцям, збираючи з уламків понівечену енергосистему. Енергетики України вже стали прикладом лідерства для всього світу й для кожного українця. Незалежно від посад і рангів, кожен на своєму місці, демонструє щоденний героїзм на своєму робочому місці 24/7, попри негоду, обстріли та загрозу життю.

Вдячні за вашу щоденну невтомну працю, стійкість та професіоналізм. Щиро дякуємо Бондарю Віктору Петровичу та Олійнику Станіславу Леонідовичу за надання техніки та допомогу з відновлення електропостачання в Ясногородці, Бишеві та інших населених пунктах Бишівської громади, спеціалісту ДТЕК Київські регіональні мережі Кобі Володимира Петровича за підключення до електромереж сіл під артилерійськими обстрілами.

Світло обов’язково переможе темряву. І ваші зусилля у цій боротьбі надважливі! Ми згуртувалися! Ми об'єдналися в «єдиний енергетичний фронт».

ДЯКУЄМО Вам! Зі святом!