З нагоди Дня Збройних Сил України, була організована дружня гра з волейболу між учнями Ясногородської гімназії - освітнього центру (вчитель фізичної культури Кондратюк О.О.) та Лишнянської гімназії (вчитель фізичної культури Моргуненков Я.О.).

Перед грою, був проведений цікавий майстер-клас по самообороні під керівництвом президента " Клубу Бойових Мистецтв" КАЦУ" (кваліфікованого та сертифікованого спеціаліста в області "КАРАТЕ" ТА "РУКОПАШНОГО БОЮ" (ВОЛОДАР - ЧОРНОГО ПОЯСУ) Кондратюка С.О. Діти з цікавістю відпрацювали рухи, старались. Дві команди гравців дружньо привітались та розпочали гру. Гравців виборювали перемогу, старались

Молодці! Круто! Неймовірні емоції отримали всі і гравці, і вболівальники! Учням Лишнянської гімназії - фізкульт привіт!

Наші воїни, ви для нас герої! Ви приклад мужності, сміливості, терпіння, гартування, сили духу і волі!