ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ І ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Це свято нашої Бишівської громади, кожного її жителя й жительки.

В умовах повномасштабної війни, перед громадою постійно постають нові випробування, які ніколи не доводилось вирішувати у мирному житті. Завдяки щоденній злагодженій роботі усіх гілок влади: керівництва, виконавчих органів, старост та діловодів, депутатів сільської ради, кожного мешканця сіл громади, вдається оперативно вирішувати повсякденні питання життя громади та її розвитку.

Дякую за сумлінну працю, відповідальність та активну роботу на користь громади. Бажаю усім міцного здоров’я, добробуту та злагоди в родинах.

Нехай цей день додасть усім нам єдності, впевненості й віру в те, що лише спільними зусиллями ми обов’язково переможемо й перетворимо нашу країну на успішну і процвітаючу державу.

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ