Шановні жителі села Ясногородка!
В четвер, 1 грудня 2022 р. з 11:00 години в селі Ясногородка, в Ясногородській гімназії - освітньому центрі, за адресою: вул. Київська, 2, спеціалісти благодійного фонду «ПРАВО НА ЗАХИСТ» проведуть ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Юридичні консультації надаватимуться з питань:
• порядку документування поранень під час військових дій;
• документування факту завдання шкоди життю і здоров’ю, загибелі під час військових дій;
• порядку фіксування факту зруйнованого житла;
• відновлення документів (в тому числі документів, що підтверджують право власності на майно);
• отримання довідки ВПО та соціальної допомоги на проживання ВПО та призначення пенсії ВПО, порядку підтвердження страхового стажу;
• питання порядку встановлення факту смерті або народження на тимчасово окупованих територіях та інших юридичних питань.

БФ "Право на захист" надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, супровід маломобільних людей до державних установ та медичних закладів на автомобілі фонду безкоштовно.

Благодійний фонд «Право на захист» - це провідна в Україні правозахисна організація, яка надає широкий спектр послуг для вимушено переміщених осіб, а також людей, що постраждали від воєнних дій
Лінія допомоги, щодня, без вихідних, з 7:00 до 22:00 працюють юристи БФ:
VODAFONE: +380995075090
KYIVSTAR: +380685075090