Фото без опису

29 листопада юристи Благодійного фонду "Право на захист" провели зустріч з жителями сіл Грузьке та Козичанка Бишівської сільської територіальної громади.

Жителі громади отримали безкоштовну юридичну консультацію в рамках захисту прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждалим від конфлікту.

Фахівці проконсультували населення, старост та діловодів старостинських округів з ряду юридичних питань. Розповідали про оформлення статусу ВПО, отримання соціальних виплат, оформлення різних документів в умовах воєнного стану та нововведення в законодавстві.

Шановні жителі села Ясногородка!
В четвер, 1 грудня 2022 р. з 11:00 години в селі Ясногородка, в Ясногородській гімназії - освітньому центрі, за адресою: вул. Київська, 2, спеціалісти благодійного фонду «ПРАВО НА ЗАХИСТ» проведуть ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.

Юридичні консультації надаватимуться з питань:
• порядку документування поранень під час військових дій;
• документування факту завдання шкоди життю і здоров’ю, загибелі під час військових дій;
• порядку фіксування факту зруйнованого житла;
• відновлення документів (в тому числі документів, що підтверджують право власності на майно);
• отримання довідки ВПО та соціальної допомоги на проживання ВПО та призначення пенсії ВПО, порядку підтвердження страхового стажу;
• питання порядку встановлення факту смерті або народження на тимчасово окупованих територіях та інших юридичних питань.

БФ "Право на захист" надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, супровід маломобільних людей до державних установ та медичних закладів на автомобілі фонду безкоштовно.

Щиро дякуємо представникам Благодійного фонду «Право на захист» за консультацію та плідну співпрацю задля відбудови й відновлення нашої громади! Разом обов’язково переможемо!

Благодійний фонд «Право на захист» - це провідна в Україні правозахисна організація, яка надає широкий спектр послуг для вимушено переміщених осіб, а також людей, що постраждали від воєнних дій
Лінія допомоги, щодня, без вихідних, з 7:00 до 22:00 працюють юристи БФ:
VODAFONE: +380995075090
KYIVSTAR: +380685075090
LIFECELL: +380935075090
або пишіть в Телеграм  Facebook

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису