Керівники Гружчанської, Лишнянської та Яблунівської гімназії, Ясногородської гімназії - освітнього центру отримали ноутбуки для вчителів у рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від компанії «Google», за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО, завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України.

Техніку отримали заклади освіти Бишівської громади як постраждала громада від російської агресії.
Дякуємо міжнародним партнерам за підтримка та допомогу громадам Київської області та України!

Дякуємо кожному педагогу за навчання та виховання наших учнів, всупереч новим випробуванням: відключення електроенергії, зв’язку, повітряних тривог, ви продовжуєте освітній процес.

Віримо у ЗСУ! Разом переможемо! Слава Україні!