Привітання з Днем народження

Дата: 11.11.2022 14:29

Від щирого серця вітаємо з Днем народження Рудкевич Олену Іванівну, депутата Бишівської сільської ради VIII скликання.

Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі. Щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Мирного неба! Разом до Перемоги!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив