Привітання з Днем народження

Дата: 14.11.2022 14:47

Сьогодні свій День народження святкує начальник відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Лазаренко Тетяна Олександрівна!

Шановна Тетяно Олександрівно, вітаємо Вас з Днем народження!

Від щирого серця бажаємо з радістю та усмішкою зустрічати кожен день, обов’язково досягати всього, чого бажає Ваше серце. Нехай у діяльності завжди буде море гідних ідей та перспектив, нехай у житті завжди на Вас чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій. Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя і щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі. Довгих та щасливих літ. Разом до Перемоги!

З повагою та найкращими побажаннями, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив сільської ради