Привітання з Днем народження

Дата: 01.11.2022 13:50

Вітаємо з Днем народження Цибенка Олександра Олександровича, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Бишівської сільської ради!

Шановний Олександре Олександровичу!
Прийміть щирі привітання та побажання невичерпної енергії, міцного здоров’я й наснаги у всіх Ваших починаннях! Нехай у Вашій родині панує мир та злагода, у серці живе щастя, доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи удачу, вірних друзів й надійних однодумців.

Ми знаємо і шануємо Вас, як людину наполегливу й цілеспрямовану, відповідальну та вимогливу, яка своєю особистою позицією сприяє справі відновленню та розвитку Бишівської територіальної громади.
Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, відчуття задоволення й гордості від успішно втілених планів!

Дякуємо Вам за наполегливу працю та професійність! Обов’язково переможемо!
Все буде Україна!

З повагою та найкращими побажаннями, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив ради