Привітання з Днем народження

Дата: 03.11.2022 18:12

Вітаємо з Днем народження депутата Бишівської сільської ради VIII скликання Ларчикова Дмитра Миколайовича!

Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій та сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди.

Бажаємо, аби завдяки Вашій працьовитості, всі плани обов’язково реалізовувались, а на зміну їм завжди приходили нові далекоглядні перспективи.

Щиро дякуємо за Ваш професіоналізм, компетентність та самовіддану, натхненну працю, спрямовану на розвиток Бишівської територіальної громади.
Разом до перемоги!

З повагою, Бишівській сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив