Фото без описуВся Україна в ракетних атаках. Щодня ворог завдає ударів по енергетичній системі Київщини та країни! Та ми незламні. У зв’язку з цим, попереджаємо про можливі відключення певних підстанцій.

НАМ ТЕРМІНОВО ТРЕБА ЗМЕНШИТИ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ! Таке рішення ухвалено по всій Україні. Ми вимушені вимкнути вуличне освітлення для зменшення споживання електроенергії.

Просимо всіх жителів громади, завтра з 7:00 до 23:00 години мінімізувати використання електроенергії. Зарядіть телефони, ноутбуки і планшети, щоб залишатися на зв?язку. Зробіть запас води.

Звертаємось до бізнесу Бишівської громади! Шановні підприємці! Просимо обмежити, по можливості, використання електроенергії.

Зараз наше завдання - відстояти енергетичний фронт! Давайте разом гарно спрацюємо, щоб не було погодинних відключень. Адже, ми всі розуміємо що таке, якщо електрики не буде більше часу.

Дякую за розуміння! Приєднуйтесь до енергетичного фронту!

Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван Рознай