Попереду найскладніша зима для України. Продовжуємо підготовку

Дата: 15.10.2022 16:33

У межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" громадської організації "ДАНА-ЦЕНТР", за сприянням Бишівського сільського голови Іван Рознай, 16 серпня 2022 року комунальне підприємство «Благоустрій» Бишівської сільської ради отримав сучасний дизельний генератор за допомогою якого, в разі, аварійного відключення електроенергії, буде забезпечена безперебійна робота комунального підприємства. Це стало можливим завдяки програмі “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Наразі проводяться роботи з його встановлення та підключення. Дизель-генератор може працювати в екстремально низьких та високих температурах, у будь-яку погоду.

За словами керівника підприємства, Олександра Сніжка, ця установка дасть змогу ефективно працювати та не боятись відсутності електропостачання у громаді.