Вибухонебезпечні предмети можуть очікувати у побутових предметах гаджетах, книгах, розкиданих речах на вулиці та навіть в іграшках.

Дата: 10.10.2022 22:22

У п’ятницю, 7 жовтня, відбулася зустріч Бишівського сільського голови Іван Рознай із представниками Фастівського РУ ГУ ДСНС України.

Під час зустрічі розглядалось багато питань, серед яких: дотримання правил пожежної безпеки та особливості поводження з вибухонебезпечними предметами.

Представники ДСНС презентували інформаційні плакати розроблені разом з UNICEF Ukraine про те, що на територіях, де велись активні бойові дії, вибухонебезпечні предмети можуть очікувати у побутових предметах гаджетах, книгах, розкиданих речах на вулиці та навіть в іграшках. Саме тому зараз, як ніколи, важливо пояснити дітям, що чіпати та підбирати незнайомі покинуті предмети — не можна!

Варто запам'ятати!

• Незнайомі речі не чіпаємо і не підіймаємо.
  • Побачили підозрілий предмет, відходимо від нього.
  • Телефонуємо 101.

Дякуємо за плідну зустріч! Все буде Україна!