28 вересня 2022 року відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради отримав від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації новий шкільний автобус та передав для педагогічних працівників й учнів ОЗО «Бишівський академічний ліцей».

Відновлюємо Громаду забезпечуємо необхідним для того, аби наші учні мали можливість дістатись до навчального закладу в Бишеві.

Чудовий подарунок до Дня працівника освіти! Дякуємо Київська обласна державна адміністрація за допомогу!
Допомагає й громада! До автопарку ЗСУ було передано один автобус відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради на військові потреби!

Разом до перемоги!
Слава Україн!