Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!

Раді познайомити вас з сімейним лікарем нашого КНП "Бишівського центру первинної медико-санітарної допомоги» Буковською Вікторією Олексіївною!

Сімейний лікар веде прийом пацієнтів в Бишеві, за адресою: Бишівська амбулаторія ЗПСМ, вул. Київська, 22Б. Набирає заключити (перезаключити) на декларацію діток і дорослих.

Запис на прийом по телефону +38 096 306 07 60

З якого віку можна укласти декларацію?
З народження дитини. За дітей до 14 років декларацію з педіатром чи сімейним лікарем підписує один із батьків.
Для цього потрібно:

• свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження;
  • документи, що посвідчують особу та повноваження одного з батьків дитини або іншу особу, яка є законним представником;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків одного з батьків дитини або іншу особу, яка є законним представником;
  • мобільний телефон.

Якщо дитині уже виповнилося 14 років і вона отримала паспорт, то підписати декларацію з педіатром чи сімейним лікарем вона може самостійно.

Які документи потрібно мати особам, яким виповнилося 14 років?
Особам, які досягли 14 річного віку при собі необхідно мати індивідуальний податковий номер, мобільний телефон, а також один з таких документів:

• паспорт громадянина України;
  • тимчасове посвідчення громадянина України;
  • посвідку на постійне проживання в Україні;
  • посвідчення біженця;
  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Як змінити лікаря і скільки разів можна це робити?
Якщо пацієнт хоче змінити лікаря, він просто подає нову декларацію до нового фахівця. Стара декларація анулюється автоматично. Обирати лікаря та підписувати декларацію можна необмежену кількість разів.

Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові та самовідповідальні!