Сьогодні, 22 вересня, святкує свій День народження депутат Бишівської сільської ради VIII скликання виборчий округ №1, директор ОЗО "Бишівський академічний ліцей" Мудрик Тетяна Сергіївна.

Шановна Тетяно Сергіївно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам завжди залишатися таким енергійним і завзятим керівником, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підгрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров′я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття! Нехай людська шана та повага будуть подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро! Дякуємо за той внесок, який Ви робите у розвиток нашої Бишівської громади. Мирного неба над головою та разом до перемоги!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив