Сьогодні 19 вересня святкує свій День народження начальник фінансового відділу Бишівської сільської ради Потапович Тетяна Анатоліїна!

Шановна Тетяно Анатоліївно, прийміть наші найщиріші привітання з нагоди Вашого особистого свята!
Ви – енергійний, цілеспрямований та умілий керівник, який завжди досягає поставлених цілей. Нехай життя до Вас завжди буде щедрим на гарних людей, добрі події, приємні турботи та враження.

У Ваше свято хочеться побажати Вам легкості в роботі, виконання всіх поставлених перед собою завдань, нехай звіти завжди сходяться, а колектив підтримує Вас у будь-якому починанні. Нехай настрій буде відмінним, а робота завжди йде на лад, щоб її результат поліпшував якість життя всіх жителів Бишівської громади.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Нехай Вас повсякчас супроводжує добра вдача, життєвий оптимізм і творча наснага. Мирного неба Вам і всій Україні! Разом до Перемоги!

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив