Начальник відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради Володимир Миколайович Тарнавський взяв участь у нараді з питань діяльності закладів освіти області в умовах воєнного стану, яка відбулася 15 вересня у Боярському академічному ліцеї "Гармонія".

Відповідно до порядку денного учасники наради розглянули питання:

• Про роботу закладів загальної середньої освіти області у змішаному форматі.
  • Про мережу закладів загальної середньої освіти області на 2022/2023 навчальний рік та формування прогнозованої мережі ліцеїв.
  • Про виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні.
  • Про створення безпечних умов для належного перебування здобувачів освіти та працівників у закладах освіти, наявність та стан підготовки укриттів, бомбосховищ та інших захисних споруд закладів освіти, де тривають ремонтні роботи.
  • Про діяльність закладів дошкільної освіти на території Київської області.
  • Про збереження мережі закладів позашкільної освіти в умовах воєнного стану.
  • Про особливості функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області в умовах воєнного стану.
  • Про створення класів безпеки у закладах освіти області.
  • Про забезпечення підручниками здобувачів освіти області. Про перерозподіл підручників та забезпечення учнів на 2022/2023 навчальний рік підручниками у закладах освіти, які перебувають на деокупованих територіях. Аналіз наявності паперових підручників.

Продовжуємо робити усе можливе, аби наші діти здобували якісну освіту в безпечних умовах.