Фото без описуУ Ясногородському будинку культури ліквідовують наслідки воєнних злочинів російської федерації.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Олександрович Цибенко відвідав Ясногородський сільський клуб, куди вже завезено нові пластикові вікна для заміни розстріляних.

Відновлення відбувається завдяки злагодженій роботі між Бишівською сільською радою та Департаментом регіонального розвитку КОВА: спеціалістами по обстеженню пошкоджень та руйнувань будівель були проведені всі необхідні роботи та оформлені документи для відновлення приміщення будинку культури.

Завідувач клубу Наталія Герасименко контролює процес та робить все можливе для створення молодіжного простору у селі Ясногородці, залучавшись підтримкою громадськості.

Дякуємо всім за допомогу! Відбудуємось!
Разом до перемоги!