На початку березня 2022 року, приміщення Бишівського академічного ліцею зазнало руйнувань, внаслідок авіаударів центру села Бишів.

На початку літа, за кошти Бишівської сільської ради, спеціалістами по обстеженню пошкоджень та руйнувань будівель були проведені всі необхідні роботи та оформлені документи для відновлення приміщення.
У серпні, підрядною організацією були завезені віконні та дверні пластикові блоки. Це дало змогу замінити всі вибиті й розбиті вікна та двері авіаударом.

Завдячуючи керівництву Бишівської територіальної громади зроблено проєктна документація перекриття даху та капітального ремонту системи опалення.
Наразі розпочато покрівельні роботи.

Ми не забуваємо про допомогу батьків: Глущенка Юрія, Безпрозваного Віталія, Демченка Андрія, було реконструйовано перестінки деяких кабінетів, які були зруйновані після вибухової хвилі.
Школа Східної Швейцарії BVS St. Gallen надала парти, стільці, проектори для створення комфортних умов для повноцінного навчання учнів.
Дякуємо всім родинам!

Попереду ще багато роботи. Відбудуємось!
Разом до перемоги!