Дорогі школярі, вчителі та батьки!
Щиро вітаємо всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!

Сьогодні у Бишівській громаді розпочинається новий нестандартний навчальний рік. Через війну частина дітей виїхала за кордон і здобуватиме освіту в неукраїнських школах, більшість хлопчаків та дівчаток залишаються вдома і навчаютимуться онлайн, хтось дистанційно долучається з інших регіонів України та навіть з-за кордону, де хто сяде за шкільні парти, проте є учні села Бишів та Ясногородки, чиї школи пошкодженні внаслідок ворожих обстрілів, в яких наразі проводяться ремонтні роботи. Ми робимо все, щоб наші учні могли отримувати освіту.

Бажаємо, щоб новий навчальний рік був успішним та продуктивним. Учням - легко і з цікавістю здобувати нові знання, педагогам - витримки та стійкості духу!

Навчаємося, щоб жити, працювати, перемагати! Обов’язково переможемо!

З повагою – Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ