У межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" громадської організації "ДАНА-ЦЕНТР", за сприянням Бишівського сільського голови Івана Розная, 16 серпня 2022 року КНП «Бишівський центр ПМСД» Бишівської сільської ради отримав сучасний дизельний генератор за допомогою, якого вразі аварійного відключення електроенергії, буде забезпечена безперебійна робота Бишівської амбулаторії. Це стало можливим завдяки програмі “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Наразі проводяться роботи з його встановлення та підключення. Дизель-генератор може працювати в екстремально низьких та високих температурах, у будь-яку погоду.

За словами Уляни Дученко ця установка дасть змогу ефективно працювати та не боятись відсутності електропостачання загальної мережі амбулаторії.

КНП «Бишівський центр ПМСД»