Управління соціального захисту населення Фастівської військової адміністрації інформує, що надалі триває прийняття документів на санаторно-курортне лікування постраждалих учасників ЧАЕС, віднесених до І категорії, відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи від 23 листопада 2016 р. № 854 (зі змінами).

Документи на вищезазначені послуги потрібно подавати по  територіальних громадах за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання. За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (04565) 5-40-41, а також за номером телефону +38 066 976 13 38 до віддідлу соціального захисту населення Бишівської сільської ради.