Щиро вітаємо з Днем народження першого заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ключника Віталія Мироновича!

Шановний Віталію Мироновичу! У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів завжди були з Вами!

Нехай збудуться всі Ваші плани та надії. Дякуємо Вам за наполегливу щоденну працю та професійність, адже це великий внесок у Перемогу нашої країни!

Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

З повагою та найкращими побажаннями - Бишівський сільський голова Іван Рознай, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив ради