Фото без опису

Війна та негативні соціальні наслідки, які вона потягла, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.

Ураховуючи вразливість учасників дорожнього руху у період воєнного стану, вимушену необхідність мільйонів громадян України у переміщенні на автомобільному та іншому транспорті на значні відстані територією держави науковцями Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса було розроблено Пам’ятку “Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни”. У ній міститься низка важливих і соціально корисних порад, здатних зберегти життя і знизити ризики для знищення майна громадян.

QR-код для завантаження Пам’ятки на мобільний пристрій.

Запам’ятайте: війна приносить смерть і руйнування, створює нові умови життя, до яких Ви маєте пристосуватись, щоб вижити і убезпечити своїх близьких!

Важливо знати: дотримуючись низки простих правил поведінки на дорозі у період війни й не допускаючи ДТП, Ви не відволікаєте поліцейських, які свій дорогоцінний час присвятять обороні держави!

Читайте головні новини Бишівської громади також на нашій сторінці у Facebook Бишівська територіальна громада

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису