З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2022 12:46

В Україні, 28 липня, вперше, відзначається День Української Державності. Саме на вшанування видатного державотворця – Київського князя Володимира Великого, в День Хрещення Київської Русі-України – 28 липня – встановлено День Української Державності.

Керівництво громади, працівники Бишівської сільської ради, молодь, взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України у с. Бишів.

Після урочистого підняття Державного Прапора України присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків-Захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Берегти єдність зараз, працювати задля Перемогу – це найважливіше національне завдання, яке ми обов’язково виконаємо.

Ми єдині, хоробрі та сильні. І ми обов’язково переможемо! Слава Україні!