ПІДТРИМКА, ПРАВА І ПОТРЕБИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ – ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОПИТУВАННЯ

Дата: 25.07.2022 12:30

Шановні жителі Київщини!

Україна рухається до перемоги. Ми залучаємо підтримку всього цивілізованого світу, допомагаємо один одному, гуртуємось та працюємо. І незалежно від того, де саме перебувають тимчасово переміщені громадяни України, знаємо, що наша держава впевнено рухається до перемоги над жорстоким та підступним ворогом.

Сьогодні і щодня країні важливо, як кожен українець відчуває сьогодення та бачить майбутнє держави. Важлива думка кожного з нас. Опитування, до якого ми пропонуємо долучитись, проводиться за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За сприяння Київської обласної військової адміністрації та за ініціативи Офісу Президента України.

Дякуємо за увагу та ваші відповіді! Взяти участь у всеукраїнському опитуванні можна за цим посиланням