Привітання з Днем народження

Дата: 13.07.2022 17:22

Сьогодні святкує День народження начальник відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради Олександр Володимирович Нечай.

Шановний Олександре Володимировичу! Прийміть наші найщиріші вітання від колективу і побажання успішної діяльності! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, злетів і досягнень, планів і цілей, сюрпризів і близьких людей поруч. Бажаємо Вам злагоди та благополуччя в родинному колі, реалізації всіх ідей і задумів, підтримки однодумців і розуміння рідних! Достатку, стабільності, розвитку та процвітання! Миру та перемоги! Все буде Україна! З Днем народження!

З повагою та найкращими побажаннями - Бишівський сільський голова Іван Рознай, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив ради