Гуманітарна допомога Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні

Дата: 12.07.2022 13:21

11 липня була передана чергова партія продуктових наборів - гуманітарна допомога Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні, яку доставили за співпраці з Адвентистським агенством допомоги і розвитку(ADRA), до складу яких входять продукти харчування першої необхідності.

Дана допомога передбачена для вразливих верств населення громади:

• малозабезпечених, багатодітних сімей, одиноких матерів, осіб з інвалідністю;
  • внутрішньо переміщених осіб з територій, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або перебувають в тимчасовій окупації;
  • громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • особам пенсійного віку.

Наразі допомогу отримують жителі сіл Ясногородка, Яблунівка, Чорногородка, Мостище, Лишня, Козичанка, Грузьке, Нові Опачичі, Леонівка, Осикове, Весела Слобідка.

Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу жителям та внутрішньо переміщеним особам нашої Бишівської територіальної громади.

Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо!